Namazla Diriliş’in öncüsü Ahmet Bulut Bergamalı Gençlerle Buluştu

Anadolu Gençlik Derneği Bergama Temsilciliği Faaliyetler’ine bir yenisini daha ekledi
Anadolu Gençlik Derneği Bergama Temsilciliği ?Önce Ahlak ve Maneviyat? prensibiyle çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Peygambere Sevgi Gecesini Bergama Cumhuriyet Meydanında halkın yoğun katılımı ile gerçekleştiren dernek, dün de faaliyetlerine bir yenisini ekledi. TV5, Hilal TV ve Moral FM gibi yayın kuruluşlarında Namazla Diriliş Programları yapan ve namaz gönüllüleri üyesi İlahiyatçı yazar Ahmet BULUT ,çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu Bergamalılara ?Namazla Diriliş? konferansını sundu. Program M.Hicabi Şahin’in aşır okuyuşu ile açıldı. Ardından açılış konuşmasını Bergama AGD temsilcisi İlyas DUMAN yaptı. Daha sonra koferansını sunmak üzere İlahiyatçı Ahmet DUMAN konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi. Yaklaşık 1 saat süren program sonunda kitaplarını da imzalayan Ahmet BULUT okurlarıyla sohbet etti.

AGD İzmir Şube Başkan Yardımcısı Mevlüt Gökçe : Önce Ahlak ve Maneviyat prensibi gereği faaliyetlerini sürdürdüklerini, dünyanın en büyük gençlik sivil toplum örgütü olan AGD nin önümüzde her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul?un Fethi kutlamalarının olduğunu ve tüm gençleri, kendini genç hisseden herkesi bu etkinliğe davet ettiklerini belirtti. Faaliyetlerimizden haberdar olmak isteyen kardeşlerimizi en yakın temsilciliğimize uğrayarak fahri üye formu doldurmalarını isteyen Gökçe bu tür programların gerçekleştirilmesinde maddi ve manevi destekte bulunan tüm Bergamalılara teşekkür etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

211 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>