Huzur Toplantıları Devam Ediyor

huzur_toplantilari_devam_ediyorBergama İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, muhtemel olayların önüne geçebilmek için gerçekleştirilen ‘Huzur Toplantıları? devam ediyor.

Bu ayki Huzur Toplantısı Bergama?da bir kahvehanede gerçekleştirildi. Toplantıya Bergama İlçe Emniyet Müdürü Hüsamettin Ataseven, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. İlçenin güvenlik sorunlarının konuşulduğu toplantıda hırsızlık olayları, yol sorunları, park sorunları gibi konular konuşuldu. Muhtarların ve vatandaşların güvenlik ile ilgili sorularını Emniyet Müdürü Hüsamettin Ataseven?e yöneltti. Vatandaşın sıkıntı yaşadığı sorunlar Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelleri tarafından tek tek not edildi.
Bergama İlçe Emniyet Müdürü Hüsamettin Ataseven vatandaşların yaşadığı sorunların çözüme kavuşturulacağını belirterek; ?Huzur Toplantımız her ay olduğu gibi bu ayda devam ediyor. Bu seferki huzur toplantımızı daha sıcak bir ortamda vatandaşlarımız katılımı ile gerçekleştirmek istedik. İlçemiz halkı ile el ele vererek muhtemel olayların önüne geçebilmek, ilçe güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak, ilçemizi daha da huzurlu bir ortama taşımak için şüpheli durumların ihbarı için ?155 Polis İmdat? telefon hattını çekinmeden arayarak polise yardımcı olunmasını istiyoruz.? diye konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Huzur Toplantıları Devam Ediyor, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

85 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>